Ze względu na sytuację epidemiologiczną w 2020 r. zmuszeni jesteśmy do zawieszenia wydawania kwartalnika „Laboratorium Medyczne”.

Szanowni Państwo,

Na początku czerwca, w formie pdf, ukazał się łączony numer czasopisma „Laboratorium Medyczne” (2-3/2020). Wydanie go w takiej właśnie formie spowodowane było tegoroczną sytuacją epidemiologiczną, która w znaczący sposób utrudniła nam realizowanie zamierzonych na 2020 r. planów wydawniczych oraz biznesowych. Liczyliśmy, że  jesień przyniesie odmrożenie tej niełatwej sytuacji, jednakże tak się nie stało, dlatego zmuszeni jesteśmy do zawieszenia wydawania kwartalnika „Laboratorium Medyczne”.

Serdecznie dziękujemy Państwu za zaufanie, którym nas obdarzaliście, za wiele miłych słów i dobrych opinii na temat czasopisma, które w ostatnich latach płynęły do redakcji.

Życzymy Państwu powodzenia i satysfakcji zawodowej płynącej z wykonywanych przez Was na co dzień zadań. Nie bez powodu w dobie pandemii zostaliście Państwo nazwani „niewidzialnymi bohaterami”, jako ci, którzy znaleźli się na pierwszej linii frontu w walce z epidemią. Życzymy, aby Wasze bohaterstwo zostało docenione. Przez pacjentów, przez wszystkie osoby związane z szeroko pojętą ochroną zdrowia, a także przez ustawodawców.

Natomiast przede wszystkim życzymy Państwu zdrowia.

Nowości związane z obszarem medycyny laboratoryjnej znajdziecie Państwo w serwisie https://dlaszpitali.pl/. Polecamy kategorię „Laboratorium Medyczne” umieszczoną w „Strefie wiedzy”.

Zespół redakcyjny czasopisma „Laboratorium Medyczne”

 

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij