Pamiętaj, pomimo niestandardowych warunków jesteśmy z Tobą!

Szanowni Państwo,

Obecna sytuacja spowodowana rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 na całym świecie zmieniła funkcjonowanie wielu firm. Naszej też. Nasz blisko 100-osobowy zespół musiał praktycznie z dnia na dzień stawić czoła nowemu wyzwaniu, jakim jest praca zdalna. Nie byliśmy na to przygotowani, lecz dzięki zaangażowaniu wszystkich pracowników udało się i działamy normalnie. Wiemy, jak ważna jest dla Was pełna, rzetelna i wiarygodna informacja, którą przekazuje czytelnikom prasa – w wydaniach papierowych, a także za pośrednictwem mediów elektronicznych. Jej rola w czasie pandemii jest szczególna. Tylko prasa dostarcza wiedzy pogłębionej, eksperckiej, opartej na wielu źródłach. Dlatego też nieustanie pracujemy nad wydaniami on-line czy webinariami, aby być jeszcze bliżej Was! Chcemy oferować Wam różne formy podnoszenia kwalifikacji i wiedzy, w każdych chwilach, nawet tak trudnych. Jesteśmy z Wami.

Nasz Dział Dystrybucji sprawnie realizuje wysyłkę produktów, aby dotarły do Was na czas. Na bieżąco współpracujemy z partnerami logistycznymi, którzy odpowiedzialni są za dystrybucję naszych czasopism i produktów dodatkowych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w obecnej sytuacji ich praca jest bardzo trudna i mogą wystąpić opóźnienia w dostawach. Serdecznie  przepraszamy za zaistniałą sytuację. Gdyby Wasze zamówienie się spóźniało lub nie dotarło, prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta (tel. 32 788 51 28; 696 540 532; dok@elamed.pl) – postaramy się rozwiązać niezwłocznie wszystkie problemy. Oferujemy Wam różne formy płatności – szczegółowe informacje znajdziesz tutaj: https://dlaspecjalistow.pl/pl/i/Formy-platnosci/10

Pomimo obecnych warunków nadal będziemy realizować misję, jaką postawiliśmy sobie prawie 30-lat temu: Wspieramy specjalistów w ich codziennej pracy. Jesteśmy dla Was i Was wspieramy! Z góry serdecznie dziękujemy za zrozumienie, zaangażowanie i za to, że jesteście z nami!

PS.

Pamiętaj, pomimo niestandardowych warunków jesteśmy z Tobą! Potrzebujesz dodatkowych informacji, wsparcia dotyczącego złożonego zamówienia? Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta, tel. 32 788 51 28; 696 540 532; dok@elamed.pl.

Życzymy dużo zdrowia i pogody ducha,

zespół Elamed Media Group

#Zostańwdomu #Czytajwdomu #Wspieramyspecjalistów #JesteśmyzWami

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij