Zmiana terminu konferencji "Postępy w diagnostyce chorób autoimmunologicznych" w Szczecinie!

Szanowni Państwo,
w związku z sytuacją epidemiologiczną w Szczecinie i w kraju oraz zaleceniem Głównego Inspektora Sanitarnego, jesteśmy zmuszeni zmienić termin XXII edycji konferencji "Postępy w diagnostyce chorób autoimmunologicznych. Przewód pokarmowy - aspekty kliniczne i laboratoryjne. Zalecenia dietetyczne w szczególnych sytuacjach klinicznych" zaplanowanej 21 marca br. w godzinach 10.00-14.00 w budynku rektoratu Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie przy ul. Rybackiej 1.
Konferencja zostanie zrealizowana w sobotę 21 LISTOPADA br. Program, lokalizacja oraz ramy czasowe wydarzenia nie ulegają zmianie.
Wszystkie zapisy jakich Państwo dokonali pozostają aktualne. Oczywiście w przypadku niemożności uczestnictwa w nowym terminie koszty przez Państwa poniesione zostaną zwrócone.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane ze zmianą terminu sympozjum. 
Pozostajemy z nadzieją, że wszystkich Państwa zainteresowanych tematyką  konferencji będziemy gościć w listopadzie.
 
W imieniu Organizatorów
dr n. med. Katarzyna Fischer

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij