Już 2 kwietnia 2020 r. widzimy się w Katowicach na pierwszej konferencji organizowanej przez redakcję "Laboratorium Medycznego"!

Pierwsze spotkanie diagnostów laboratoryjnych, zarówno praktyków jak i znakomitych pracowników naukowych, organizowane przez redakcję "Laboratorium Medycznego" - czasopisma skupionego na tematyce MLD.

Przed nami inspirujące prelekcje, okazja do zapoznania się z ofertą wystawców z branży oraz do nawiązania nowych znajomości i wymiany doświadczeń.

Znamy już pierwszych prelegentów! Na nasze zaproszenie odpowiedzieli uznani w branży eksperci, w tym m.in.:

  • prof. dr hab. n. med. Bogdan Mazur,
  • prof. dr hab. n. med. Bogdan Solnica,
  • dr n. farm. Sławomir Białek,
  • prof. dr hab. n. med. Ewa Brojer.

Jesteśmy przekonani, że dzięki tak silnej kadrze naukowej wiedza, jaką posiądą uczestnicy, będzie unikalna i wysoce merytoryczna.

Zarezerwuj termin w swoim kalendarzu.

Nie może Cię tutaj zabraknąć!

Więcej informacji już wkrótce na stronie: http://wyzwaniamld.elamed.pl/ i na naszym Facebooku https://www.facebook.com/LABMedyczne/

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij