Ideą konkursu jest wybranie najlepszych prac wśród tegorocznych magistrantów.

Lokalizacja:
Warszawa
Data rozpoczęcia:
03.04.2020
Data zakończenia:
03.04.2020
Strona www:

Konkurs Prac Magisterskich Wydziału Farmaceutycznego kierunku Analityka Medyczna co roku gromadzi wielu studentów, doktorantów, profesorów, doktorów i innych gości Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ideą konkursu jest wybranie najlepszych prac wśród tegorocznych magistrantów.

Dla młodych diagnostów laboratoryjnych jest to doskonałe doświadczenie by zmierzyć się na polu naukowym. Oprócz prezentacji konkursowych prac będzie możliwość wysłuchania ciekawych wykładów z zakresu medycyny laboratoryjnej oraz ciekawa dyskusja. Wśród wielu zaproszonych gości związanych na stałe z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym obecni są przedstawiciele Krajowej Izby Diagnostów Laboratoryjnych, Polskiego Towarzystwa Diagnostów Laboratoryjnych, przedstawiciele wielu firm diagnostycznych i laboratoriów sieciowych oraz kierownicy medycznych laboratoriów diagnostycznych warszawskich szpitali.

W tym roku mamy zaszczyt zaprosić na „X Finał Konkursu Prac Magisterskich” kierunku Analityka medyczna, który będzie wyjątkowy nie tylko przez swój jubileusz. Będzie on także połączony z finałem „VI Ogólnopolskich Symulacji Diagnostycznych”, który w tym roku odbywa się w Warszawie. Wydarzenie odbędzie się 3 kwietnia o godz. 10:00 w Auli A w Centrum Dydaktycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Wstęp wolny.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij