Zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszym spotkaniu diagnostów laboratoryjnych, zarówno praktyków, jak i znakomitych pracowników naukowych, organizowanym przez redakcję „Laboratorium Medycznego” - czasopisma skupionego na tematyce MLD.

Lokalizacja:
Katowice
Data rozpoczęcia:
02.04.2020
Data zakończenia:
02.04.2020
Strona www:
http://wyzwania...

Zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszym spotkaniu diagnostów laboratoryjnych, zarówno praktyków, jak i znakomitych pracowników naukowych, organizowanym przez redakcję „Laboratorium Medycznego” - czasopisma skupionego na tematyce MLD.

Wśród problematyki poruszanej w trakcie konferencji znajdą się m.in. zagadnienia związane ze stosowaniem szybkich testów przyłóżkowych, diagnostyką chorób alergicznych czy badaniami z zakresu immunohematologii.

Ponadto omówione zostaną zmiany związane z obowiązkiem stosowania nowych rozporządzeń dotyczących wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro.

Swoja wiedza podzielą się:

- prof. dr hab. n. med. Bogdan Mazur, Śląski Uniwersytet Medyczny,

- prof. dr hab. n. med. Bogdan Solnica, Katedra Biochemii Klinicznej, Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum,

- dr n. farm. Sławomir Białek, Katedra Biochemii i Chemii Klinicznej, Warszawski Uniwersytet Medyczny,

- prof. dr hab. n. med. Ewa Brojer, Zakład Immunologii Hematologicznej i Transfuzjologicznej, Instytut Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie,

- dr n. med. Ewa Świątkowska, Centrum Medycznej Diagnostyki Laboratoryjnej, Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

Przed nami inspirujące prelekcje, okazja do zapoznania się z ofertą wystawców z branży oraz do nawiązania nowych znajomości i wymiany doświadczeń.

Nie może Cię tam zabraknąć!

Więcej informacji na naszym fanpejdżu:

https://www.facebook.com/events/2446381969024671/

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij