Z przyjemnością zapraszamy do udziału w XII Konferencji Szkoleniowej Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, która odbędzie się w dniach 22-25 kwietnia 2020 r. w Hotelu Gołębiewski w Wiśle.

Lokalizacja:
Wisła
Data rozpoczęcia:
24.06.2020
Data zakończenia:
27.06.2020
Strona www:
https://konfere...

Z przyjemnością zapraszamy do udziału w XII Konferencji Szkoleniowej Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, która odbędzie się w dniach 24-27 czerwca 2020 r. w Hotelu Gołębiewski w Wiśle.

Spotykamy się pod hasłem „Alergologia w laboratorium, klinice i gabinecie”, które oddaje szerokie spektrum naszych zainteresowań i codziennej pracy. Program naukowy będzie kontynuacją tego co najbardziej atrakcyjne i najciekawsze w dotychczasowej historii alergologicznych spotkań w Wiśle. Chcemy jednakże wzbogacić program Konferencji o niespotykane wcześniej elementy, które podniosą zainteresowanie udziałem w tym wydarzeniu, takimi jak:

  • kursy warsztatowe, w tym alergii pokarmowej, atopowemu zapaleniu skóry, spirometrii, immunoterapii swoistej oraz pokrzywki,
  • sesja naukowa dedykowana Europejskiemu Egzaminowi Specjalizacyjnemu z Alergologii (w formie jak najbardziej praktycznego i przystępnego przedstawienia tej inicjatywy dla szerokiego kręgu odbiorców),
  • i wiele innych, o których informować będziemy wkrótce.

Poza tym program naukowy będzie obejmował jak zwykle gorące oczekiwane przez uczestników sesje interaktywne, sesje Sekcji Problemowych PTA czy aktualnych wytycznych. Mamy nadzieję, że te propozycje oraz tradycyjnie wysoki poziom wystąpień naukowych w znanych już formach sesji naukowych, hot topiców oraz warsztatów, stworzą odpowiedni klimat do rozmów o współczesnej diagnostyce i terapii alergologicznej.

Zapraszamy do Wisły!

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij