Z przyjemnością zapraszamy do udziału w XII Konferencji Szkoleniowej Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, która odbędzie się w dniach 22-25 kwietnia 2020 r. w Hotelu Gołębiewski w Wiśle.

Lokalizacja:
Wisła
Data rozpoczęcia:
27.10.2020
Data zakończenia:
30.10.2020
Strona www:
https://konfere...

Szanowni Państwo,

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną i obecnie obowiązującymi przepisami, kierując się ochroną życia i zdrowia uczestników, podjęliśmy decyzję o ponownym przeniesieniu terminu XII Konferencji Szkoleniowej Polskiego Towarzystwa Alergologicznego na 27-30 października 2020 roku.

Naszym celem jest zachowanie najwyższych standardów tego wydarzenia przy jak najprostszej i efektywnej dostępności do treści edukacyjnych dla uczestników.

Dlatego będziemy obserwować z uwagą aktualną sytuacją epidemiczną i prawną przewidując dwie formy organizacji Konferencji Szkoleniowej PTA:

-        hybrydową – z fizycznym udziałem części uczestników oraz firm farmaceutycznych i innych partnerów obecnych na miejscu Konferencji, a drugiej części uczestników oraz firm farmaceutycznych i innych partnerów w opcji on-line,

-        digital – z udziałem uczestników, firm farmaceutycznych i innych partnerów tylko i wyłącznie w opcji on-line.

Wybór powyższej formy będzie zależał od przepisów prawnych, deklaracji uczestników i naszych partnerów, a także organizacyjnych możliwości Towarzystwa. Dlatego będziemy kontaktować się z Państwem indywidualnie celem ustalenia zasad udziału w październikowym terminie Konferencji Szkoleniowej PTA.

Jako organizatorzy dołożymy wszelkich starań, aby program naukowy Konferencji odpowiadał ogłoszonej wcześniej wersji. Jesteśmy świadomi, że Państwa propozycje naukowe wzbogacają niezmiernie nasze spotkanie i czynią je atrakcyjnym dla wielu uczestników.

Niezależnie od wybranej formy Konferencji, zapewnimy Państwu profesjonalny poziom organizacji i jakość obsługi, z której znane są inicjatywy Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. W obliczu nowych wyzwań proponujemy Państwu także nowe możliwości promocji i dotarcia do uczestników – stoiska wirtualne z opcją kontaktu z przedstawicielem, Conference on Demand (CoD) - dostęp do materiałów edukacyjnych w dowolnym miejscu, czasie i na dowolnym urządzeniu, nowe formy promocji poprzez bloki reklamowe, wirtualne ulotki czy banery.

Jesteśmy także otwarci na Państwa indywidualne propozycje aktywnego udziału w Konferencji Szkoleniowej PTA.

Mamy nadzieję, że te i inne rozwiązania będą skutecznie zachęcać lekarzy do udziału w Konferencji PTA i mimo aktualnej sytuacji epidemicznej będziemy mogli skutecznie docierać do lekarzy z najbardziej aktualną i przydatną wiedzą o chorobach alergicznych.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij