Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED 2020 odbędą się w dniach 18-20 marca w Poznaniu.

Lokalizacja:
Poznań
Data rozpoczęcia:
18.03.2020
Data zakończenia:
20.03.2020
Strona www:
https://www.sal...

Sektor urządzeń medycznych ma się dobrze Światowy rynek wyrobów medycznych odnotowuje obecnie stabilny wzrost. Potencjał zarówno rodzimych jak i zagranicznych liderów rynku będzie można ocenić podczas Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED 2020.

Coraz silniejsza marka „made in Poland”

W świetle analiz Państwowej Agencji Inwestycji i Handlu szacunkowa wartość rynku producentów wyrobów medycznych w Polsce wynosi ok 2,9 mld USD. Eksport urządzeń medycznych w 2018 r. wzrósł aż o 18,9% w porównaniu do poprzedniego roku. Według PAIH sprzęt medyczny „made in Poland” znajduje coraz więcej odbiorców za granicą. – Sektor urządzeń medycznych dysponuje olbrzymim potencjałem wzrostu, związanym z rozwojem technologii informatycznych i komunikacyjnych. Eksperci są zgodni, że szczególnie szybkiego rozwoju możemy się spodziewać w sektorze telemedycyny. Te trendy obserwujemy na targach Salmed – mówi Paulina Pietrzak, dyrektor organizowanych przez Grupę MTP targów SALMED.

Promocja polskiej gospodarki w oparciu o krajowe marki produktowe to główny cel targów SALMED.

Salmed przyciąga liderów

SALMED to największe w Polsce targi sprzętu medycznego gromadzące liderów rynku. Podczas organizowanych w cyklu dwuletnim targów SALMED zostaną zaprezentowane oferty producentów oraz dostawców aparatury i instrumentów medycznych, wyposażenia szpitali, klinik i gabinetów medycznych, a także sprzęt laboratoryjny i rehabilitacyjny.

10 000 m² powierzchni wystawienniczej brutto, ponad  200 wystawców z Polski i zagranicy, ponad 4000 uczestników, 100 nowości rynkowych, 15 medycznych wydarzeń towarzyszących –tak w pigułce wyglądała poprzednia edycja targów SALMED.

Targi SALMED odbędą się 18-20 marca 2020 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij