III Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Choroby rzadkie w XXI wieku" odbędzie się w Lublinie w dn. 21 lutego 2020 r.

Lokalizacja:
Lublin
Data rozpoczęcia:
21.02.2020
Data zakończenia:
21.02.2020
Strona www:
http://www.konf...

III Ogólnopolska Konferencja Naukowa Choroby rzadkie w XXI wieku to wydarzenie organizowane przez Fundację na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL, skupiające naukowców, doktorantów oraz studentów. Celem Konferencji jest wymiana wiedzy oraz przedstawienie najnowszych osiągnięć naukowych w dziedzinach diagnostyki, terapii oraz opieki nad chorymi zmagającymi się z chorobami rzadkimi. Prowadzona dyskusja będzie również dotyczyć aspektów prawnych, bioetyki oraz roli zdrowia publicznego.

Podczas Konferencji uczestnicy będą mieli okazję do przedstawienia swoich prac w formie wystąpienia ustnego i/lub posteru naukowego. Ponadto, będzie możliwość zgłoszenia publikacji do monografii naukowej.

W związku z tym serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji specjalistów nauk medycznych, lekarzy, fizjoterapeutów, farmaceutów, genetyków, biologów molekularnych, diagnostów laboratoryjnych, inżynierów biomedycznych, enzymologów, ale także technologów, prawników, psychologów, pedagogów oraz specjalistów z dziedziny zdrowia publicznego.

Aby wziąć udział w konferencji należy zarejestrować się drogą elektroniczną poprzez formularz dostępny na stronie internetowej. Ostatnia tura rejestracji trwa do 31 stycznia 2020 roku.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: http://www.konferencja-chorobyrzadkie.pl/

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij