IX Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „Pomorsko-Mazurskie Spotkania z Diagnostyką Laboratoryjną” Gdańskiego, Słupskiego i Olsztyńskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Laboratoryjnej odbędzie się 28.02-1.03 w Juracie.

Lokalizacja:
Jurata
Data rozpoczęcia:
28.02.2019
Data zakończenia:
01.03.2019
Strona www:
www.ptdl.pl/odd...

28.02-01.03 w Juracie w Ośrodku WDW "REWITA JURATA" odbędzie się IX Konferencja Naukowo-Szkoleniowa "Pomorsko-Mazurskie Spotkania z Diagnostyką Laboratoryjną". Konferencja poświęcona będzie nowościom w diagnostyce hematologicznej i koaguologicznej oraz postępom w diagnostyce chorób cywilizacyjnych.

Konferencja odbywać się będzie pod patronatem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Uczestnicy uzyskują dodatkowe punkty edukacyjne.

Szczegóły dotyczące konferencji, rejestracji i kosztów będą dostępne na stronie internetowej http://www.ampulco.eu/

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij