Zapraszamy na XX konferencję „Postępy w diagnostyce chorób autoimmunologicznych”, która odbędzie się 23 marca w Szczecinie.

Lokalizacja:
Szczecin
Data rozpoczęcia:
23.03.2019
Data zakończenia:
23.03.2019
Strona www:
https://konfere...

Zapraszamy na XX konferencję „Postępy w diagnostyce chorób autoimmunologicznych” organizowaną przez Klinikę Reumatologii, Chorób Wewnętrznych i Geriatrii oraz Samodzielną Pracownię Diagnostyki Reumatologicznej PUM w Szczecinie. Wiosenna edycja odbędzie się pod hasłem „Problemy diagnostyczne i terapeutyczne w niedokrwistościach. Zaburzenia równowagi kwasowo-zasadowej w ujęciu laboratoryjnym i klinicznym”.
W trakcie sympozjum główny nacisk zostanie położony na kliniczne, diagnostyczne i terapeutyczne aspekty niedokrwistości, zaburzeń równowagi kwasowo-zasadowej oraz diagnostykę zatruć. Całość zostanie wzbogacona prezentacją przypadków klinicznych.

Za udział w konferencji zostały przyznane 3,0 punkty edukacyjne dla lekarzy i 2,0 dla diagnostów laboratoryjnych.

Szczegółowe informacje na stronie: https://konferencja.szczecin.pl/

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij